Napísejte Komentář a napíšu i já vám=))

The sims 2 Život v Bytě(Apartmen Life)

29. srpna 2008 v 10:48 | Dadulka
Takže mám tady něco pro fanoušky hry The Sims..Na internetu jsem koukala na různě balíčky k Sims2 a našla jsem zcela nový a jak jsem slyšela,poslední balíček s názvem The Sims2 Život v Bytě.Tady jsem vám skopírovala pár článků.Doufám že vás zaujmou.Zdroj Tady=))(Koho zajímá *click celý článek*)

Trailer k tomuto datadisku najdete *Tady*
Není to tak dlouho co na veřejnost proklouzla první informace o tomto datadisku. To bylo pouhé potvrzení a někteří zlý jazykové mluví o posledním datadisku před očekávaným velkým dnem a to vydáním The sims 3 o kterém se dozvídáme něco málo ze všech stránek a sem tam ,,dostaneme facku" od nějakého nového screenu. My vám nabízíme další várku screenů, puštěných právě k aparátmánech....

Když se na to tak podíváte určitě si nemůžete nevšimnout toho doladění. Konečně nové věci ke stavění a podobně. Budeme mít konečně v The sims strop? Uvidíme. Prohlédněte si obrázky o tomto datadisku a kdyžtak napište jaký z toho máte pocit. Nějaké informace už jsme zveřejnovali, ale to byl spiš popisek toho o co v dalším rozšíření půjde. Dokonce si myslíme, že to nebude zdaleka všechno.=o)
Český název 8 datadisku se jmenuje obytný život, na jeho český obal se můžete podívat tady: ( View ). A ted zpět k druhé části článku ( Nevlezl se do jednoho =oD) Můžeme se stejně jako v předešlých datadiskách těšit na zvláštní postavu brouzdající po sousedstvích. Víc o ní, oblečení, účesech a dalších se dozvíte v náhledu na celý čánek. PS: Zdroj u 1/3

  • NOVÁ ZVLÁŠTNÍ POSTAVA

  • Určitě si vzpomínáte na The sims 1 ve kterém si vaši simíci naplno užívali magické chvíle a kouzlili jako o závod. Tohle nám nabýdne i datadisk Život v bytě. Budete se moci setkat se třemi druhy čarodějnic: Zlé, hodné a neutrální. Stát se jí můžete jenom tak že ji vyhledáte a spřítelíte se sní..a pak už je všechno v jejich rukou.  • Jakmile se stanete čarodějnicí získáte kotel, zaříkací knihu a také přístup do tajných společenství.


  • Pokud se jako čarodějka budete učit novým věcem získáte možnost měnit chování a také získáte magické předměty. Pokud vás unaví svět čar a kouzel, koupíte si lektvar, který z vás udělá opět simíka. Jako čarodějnice budete mít velikou moc (Např: Zastavit čas aby vaši blízcí nezemřeli, přivolávat simíky, změnit náladu simům, nebo také udělat z tlustého simíka hubeného. V níže uvedených obrázcích si můžete prohlédnout kouzla a magické předměty. Najdete i odkazy na duchy a kočky.

  • NOVÉ INTERKACE

  • Simíci dostanou možnost studovat jiná témata v knihách, které je zajímají (požární bezpečnost, celoživotní štěstí, fyziologie nebo třeba manželské poradny) tyto knihy jim pomůžou v jejich životě. Přibude spousta nových interakcí s batolaty a dětmi.


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Koupíš si Sims2 Život v Bytě?

Jasně!!
Nevím
Ne!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama