Napísejte Komentář a napíšu i já vám=))

vtípky mno=D

3. června 2008 v 17:16 | Denishkaa
Jedou atomoví fyzici vlakem, a vtom jeden řekne: "3." A všichni se začnou řehtat. Pak se uklidní, a jiný řekne: "5." A zase se všichni složí smíchy. Vzápětí další řekne: "11." A vypadá to že smíchy prasknou. Pánovi co sedí naproti je to divné, tak se jich ptá: "Prosím vás, čemu se to smějete?" "No my známe některé vtipy tak dobře, že jsme si je očíslovali, a už je nevykládáme celé, řekneme jen číslo vtipu a to stačí." "Aha, a můžu si to taky zkusit?" "Jasně." Tak pán se nadechne a povídá: "14." Nic, ani úsměv. Tak si řekne, ten asi nebyl dobrý, zkusíme jiný: "9." Zase nic, koukají se ne něj divně. Tak vsadí na tutovku a povídá: "3." Kamenné ksichty. Tak se ptá: "Vždyť jsem nakonec říkal i vtip který se vám předtím líbil, proč jste se nesmáli?" "No když vy to neumíte tak podat!"
Petr vypráví kamarádům v hospodě. "Žena četla knihu o dvou sestrách a narodila se nám dvojčata." "To nic není," povídá Karel, to má žena četla »Tři mušketýři« a teď máme tři kluky." Pavel se začne zvedat: "To abych raději už šel. Žena má rozečteno »Alibaba a čtyřicet loupežníků.«"
Lékař si otevře ordinaci a vyvěsí oznámeníi: "Každého vyléčím do tří dnů!" Kolegové chtějí zjistit o jakou léčbu se jedná. Jeden se tedy k nováčkovi vypraví: "Pane doktore, ztratil jsem chuť a paměť, můžete mě vyléčit?" "Ovšem, jen chvilinku počkejte." Doktor odejde do vedlejsi mistnosti, za chvili se vráti a položí pacientovi na jazyk malou kuličku." "A ted ji pomalu jazykem rozmělňujte." Utajeny kolega rozmělňuje, rozmělňuje a najednou vykrikne: "Vždyť je to hovno!" "No vidíte," povídá lékař, "chuť už se vám vrátila a ručím vám za to, že na tenhle okamžik do smrti nezapomenete."
Po pár dnech v rajské zahradě si Bůh zavolal Adama a povídá: "Je na čase, aby ses spolu s Evou postaral o vytvoření populace. Proto chci, abys jí dal polibek." "Co je to polibek?" Bůh mu to stručně popsal a poslal ho za Evou. Za chvíli se Adam vrátil s úsměvem. Bůh tedy pokračoval: "Tak a teď chci, aby ses s ní pomazlil?" "Pane, co je to pomazlit?" Znovu dostal stručné vysvětlení a šel za Evou. Vrátil se v ještě lepší náladě. "Tak a teď chci, aby ses s ní pomiloval." Zněl další úkol. "Pane, co je to pomilovat?" Bůh mu podal vysvětlení. Adam šel za Evou, ale než bys řekl švec byl zpátky s otáskou: "A Pane, co znamená bolí mě hlava?"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama