Napísejte Komentář a napíšu i já vám=))

9.díl 2série Pomsta je sladká

15. června 2008 v 15:27 | Dadulka
Lily byla zvědavá co sem vymyslela a hned se začla vypatávat! " co??doufám že to bude něco dobrýho!" " no nevim jestli je to zrovna nejlepší ale púráci jim to dá...nám sice taky ale to je jedno...""Tak povídej..." " vystěhujeme jim pokoje "" není to špatný..." "ale asi k tomu budeme potřebovat Chrise počkej něco mě napadlo... "
Šla sem teda za Chrisem ho poprsit jeslti by nám nepomohl s touhle šíleností ... " čau...chrisi nechtěl bys nám pomoct s něčim??" " záleží na tom s čim jinak vám dvoum rád pomůžu..." " taky nesnášíš Adrianu s Bryanem?" " no moc v lásce je nemám..." " no tak jeslti bys nám nepomoh chtělo by to abys zavolal Bryanovi třeba z mího mobil uto je jedno na telefon co máme tady... a řek mu že seš třeba Dick a že se s ni mchceš sejít že už s i ho dlouho neviděl a řekneš mu kde.. a tak.. dál ti to řeknu pak .. " " jo...dobrý...ale zajímalo by mě co mu chcete províst..."
Chris šel do svího pokoje a zavolal z mobilu na telefon co máme tady na koleji a já to zvedla a řekla mu " počkej chvilku!"
pak to vzala do rukou Lily ... Vlezla do Adrianinýho pokoje kde byla ona a Bryan .. " nazdar Bryane někdo ti volá!"
Bryan zvednukl telefon a já s Lily sme šli za Chrisem do pokoje.. byl slyšet jejich rozhovor..
" ahoj Bryane!" " čau můžu vědět kdo volá??" " to sem já Dick tak jak se máš??" " ty jo sem tě nepoznal máš hlas jak jeden kluk od nás z koleje.." " to je ejdno..nechtěl by ses někde sejít?? už sme se dlouho neviděli .vem s sebou i Sandru.." " no Sandru ne já se s ní rozešel...Mám jinou holku.." " aha tak vem s sebou ji.." " tak dobře a kde se sejdeme??" Takhle ten rozhovor šel dál aniž by si všimnul že nevolá Dick ale Chris ze svího pokoje.. dohodli s ekde se sejdou a byl oto..
Potom už se začlo stmívat a já sem chtěla tentokrát stihnout přednášku včas... šla sem teda spát..
Ráno sme já , Lily a Chris šli na tu piromou přednášku ..
Když sme pomalu odcházeli tak sme si ještě všimli bryana s Adrianou..už zase se vocucávaj ... ten Bryan je prostě debil!
Když sme se vrátili tak už Adriana s bryanem byli nejspíš pryč asi si mysleli že dou fakt za Dickem nebo co..hlavní je že tam na ně nečekal nikdo..
Jako první sme se rozhodli jít do Bryanova pokoje.. no moc dobře zařízenej ho teda nemá ...
po tamtom pokoji sme se dali do pokoje Adriany..taky nic moc... " můj je hezčí.." řekla sem škodolibě...
Po našich úpravách vypadali oba pokoje stejně..a to .. byli úplně prázdný....
Stihli sme to jentak tak... Bryan s Adrianou s e vrátli když sme odešli do mího pokoje... někdy se až dividm co to dělám za kraviny....
Zachvíli sme sylšeli Adrianu s Bryanem jak ječej ... " co tohle je jako..co to má znamenat??" byli sme domluvený s Lily že jakmile na to přídou pude zanimaa bude se vyptávat co je a tak... Lily teda šla..
S Chrisem se mzůstala v pokoji sama..
Dobu nidko nic neřikal a pak Chris řek .... " Fakt ti to sluší.." " děkuju.."
Já sem Chrisovi řekla... " počkej moment hned přídu.." a odešla sem z pokoje..
A najednou vidim...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama