Napísejte Komentář a napíšu i já vám=))

8.díl 2série Brayen a Adriana?

15. června 2008 v 15:22 | Dadulka
Knížku sem otevřela..po otevření sem zjistila že je to album... no..tak byli tam moje fotky..nic zajímavího prostě já nejvíc z dřívějška.. když sem otočila na další stránku tak tam byli fotky třeba jak sem se na základce natáhla na schodech... nebo když sem si sedla na čerstvě natřenou lavičku taky na základce.. jediný co mi an tom byl odivný byl oto že kdyby to byla Karin tak to bych chápala..s ní sem chodila i na základku... ale že m ito daůla adriana mi bylo divný!!
S úsměvem na tváři sem ten album zavřela...
A vyrazila sem jí dát Adrianě...Zajímá mě co bude na to řikat... sio myslí že budu šílet z takovejhlech fotek??
Ještě sem ji odchytla na chodbě.. " jo Adriano?! tady máš ten trapnej album nebo co to je..no prostě ten druhej ti asi bude kničemu dám ti i tehle.." " a to ty mi k tomu jako nic neřekneš??" " asi jenom by mě zajímalo to kdes ty fotky vzala..jinak si je můžeš strčit i s tim albumem víš kam!!" " to vís když je Karin má sestřenice... " " hm tak teď už vim kdes je vzala... a je mi to jedno!! už sem ti řekla kam je máš dát!!"
Chris náš rozhovor sledoval už předtim sem si všimla a pak se vydal za náma...
"čau holky copak řešíte??"
"Už nic protože sem se právě rozhodla ten trapnej rozhovor s ní ukončit!!" řekla sem mu a Adriana na mě furt blbě čuměla..
"se divim že si s ní promluvila jedinou větu... je tu chvíli a vždycky když ji vidim skazí mi celej den.."
" no to mě taky... mě normálně rozhrabala celej můj pokoj!!" S Chrisem sem se pak zakecala ale pak se ozval Bryan..
" hele vy dva si nějak moc rozumíte ne?? " řek Bryan .. nevim nevim kdo si s kým rozumí víc jestli já s chrisem nebo on s tou štětkou!
Adriana se taky potom musela ozvat.. " Hele Bryane..poď semnou do pokoje potřebuj usio stebou promluvit.." Hned mi bylo jasnýu že to nebude jen o povídání!!!
Bryan a Adriana pak odešli k ní do pokoje.... jim budu dělat naschvály!! =o)
Po chvilce sem bvlezla k nim do toho pokoje... oni se tam ocucávali..no bylo mi to hnedka jasný...
" jé soráč..já sem si myslela že ste si šli popovídat.. jo aha ja už na to přišla vy konverzujete tak že si rvete jazyky do palice?! tak to jo já vás nebudu rušit!!"
Adriana mě odbyla jen tim " vadí ti něco??"
Tak sem začla zse nanovo.. " ježiš pardon vy dvě zamilovaný hrdličky.. tak já vás nebudu rušit!!" Oba si mysleli že odejdu..ale to nééé!! =o) Bryan se ještě ozval .. "no to je dost !!"
Začla sem je tam otraviovat ještě víc!! " tak počkejte nebudu vás otravovat jen co si načechrám polštářek....." Oba dva na mě z toho gauče čuměli jak nějaký volové .
" tak a je to .. " natáhla sem se na Adrianinou postel... jako ona jendou na mou ..
Bylo mi hned jasná že Adriana bude vyšilovat . ." Hele koukej slízt z mí postele ty smrdutá krávo!!" nad tou její hláškou sem se jen pousmála.. nic víc sem neřikala..
Konečně se Bryan odvážil něco říct..
Ta si ale dál vedla svou.. " Ne!! leží na MÍ posteli .. tak koukej slízt jiank ti roziju držku,.. "
Jo ona mě.. nevim.. by mě tak maximálně tahala za vlasy s tim svim uměním!!
Pak sem se rozhodla že už je nechám bejt..a odešla sem z toho pokoje..
Na chodbě sem narazila na Lili tak sme se spolu tak začli bavit .. " Ty jo hele představ si ty dva spolu snad choděj... trapáci.. to nenechám jen tak..Garyho sme odsud taky vykopali.. taki tu podělanou Karininu sestřenici se nám podaří dostat pryč ne?!"
" tak to budeme muset něco zase vymyslet ...ale co to mě nenapada... "
" Lili už to mám!! "
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama