Napísejte Komentář a napíšu i já vám=))

25.díl komixu ošklivka

23. června 2008 v 14:15 | Dadulka
MYslela jsem si že z dveří vyjde Chris..ale... vyšel Patrik.."o ou.. " řekla sjem si pro sebe ..
Hned jak vylez tak se do mě pustil .. ů hm..to asi nemyslíš mě? prostě řeknu ti to takhle! připadáš mi jako totálná štětka!! "
řek m ia odešel.. nešla sem zan i mprotže tonemělo cenu... sama sjem pochopila že ej definitivní konec.. apsoň že takhle..stejně bych se snim asi conevidět rozešla.. asi ho už neuvidim.. mám už jen pár dní na to se odstěhovat..avlastně už bysme tady neměli nikdoo co dělat.. zejtra se přestěhuj uzpátky k rodičům a co bude pak fakt nevim...
Jen c o odešel patrik přišla zamnou Adriana .. a začla dělat jako kdyby byla vševěd.. " tý jo.. tobě to ani neva?? " " a co by m imělo vadit?" odpověděla sjem jí .. " no to žeo dešel.. seš nějaká divná.."
"ale nejsem .." chtěla jsem ještě říct něco dál ale zazvonil telefon. " já to vemu..ů řekla jsem a zvedla sluchátko..
"halo?" řekla jsem a z telefonu se ozvalo " no ahoooj Sandro seš to ty??" " kdo volá?? " zeptala sjem se páč jsem fakt nevěděla kdo mi volá.. " no Sandro..to nepoznáš ani svoji mámuY??" " juu mami? co že si zavolala?? " " sem úplně zapoměla že mám nějakou mámu " prohodila sjem si potichu.. ale ona to slyšela.. Pak jsem slyšela Lilly jak nadává.. "ne prostě ne.. chápeš?? ona telefouje a nemá čas na to abys j iprudil.."
Najendou se zvenku vyřítil Patrik ..
" jé koho máš na telefonu? já so poslechnu jo?" " né seš blbej, sakra tě doma neučili že když někdo telefonuje nemáš ho prudit? ..teda sory..ty mě neprudíš ty mě přímo sereš.." řekla sjem Patrikovi ..ů nojo.. nějakej tvůj milenec co?! " "ne!!" zařvalajsem na něj. .
"Patrik mi vytrhl sluchátko z ruky a odstrčil mě.. " nazdárek..tak kdopak tam je? hele řeknu ti že sandra je dobrá v posteli..a asi by to řeklo i víc chlapů... " mlel takobíhle kydy a já mu do toho ječela.. ů co to kecš ty magore??"
Pak tam přiletěla i Lilly .. řikala sem ti snad že sem nemáš líst§ koukej vypadnout odkaď jsi přišel!! pak se to tam začlo plnit.. přišel tam chris , adriana mno prostě všichni řvali jsme tam přes sebe jak malí.. moje máma si vyslechla takoví vystoupení že to položila... Všichni ale ztichli když slyšeli zvonek
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama