Napísejte Komentář a napíšu i já vám=))

19.díl Lilly!!

15. června 2008 v 16:52 | Dadulka
Otočila jsem se směrem k silnici a všimla jsem si že zamnou jde Patrik.... přišel zamnou a řek - " Čau hele proč si odešla?" " no to..to je teď už jedno to neřeš"
Najednou se ze dveří vyřítila Lilly rychlostí kulovýho blesku a začla na mě chrlit "Hele hele Sandro už brzo tě seznámim s mim bratránkem!! přijede se na mě podivat jak sem ti řikala a on řikal že bude rád když pozná mou nej kámošku atd... taky se těšíš že jo.." řekla úplně šťastně Lilly a já načla po dlouhym tichu protože jsem s epotřebovala vzpamatovat z tý smrště vět tak sem řekla " a proč bych...." ale to sem nestihla doříct protože Lilly začla zase něco řikat
"ty jo Patriku kde ses tady vzal? ještě předchvíej si tady nebyl a to je divný aby ses tady tak najendou vyloup a..."
Naštěstí se mi jí v ani ne polovině její určitě zase dlouhý nesmislný řeči podařilo zastavit " Hele Lilliano SKLAPNI třeští mě z tebe palice tak že mě asi zachvíli pukne a ty tdy meleše takoví kraviny že by z toho jednoho kleplo!Ještě k tomu když mluvíš tak rychlůe sakra mluv pomalejc"
"s t a č í t a k h l e ?" začla pomalu odříkávát písmenko za písmenkem.."ježiši tobě snad hráblo nebo co! mluv úplně normálně.." no jo..jaksi mi rubplo v bedně..."
Do rozhovoru se pak vmísil i Patrik protože sme na něj jaksi pozapoměly.. " hele Lilly a to ti přijede jako nějakej tvůj bratranec jo?" řek otráveně " jo a vadí to snad?" odpověděla Lilly a já ještě dodala " ježiš vždyť bude prdel!" "jo to teda bude.." řek naštvaně Patrik a odešel..no nejsem blbá abych šla za nim ne? se uráží jako kdyby byl malí děcko..
"ježiš co je mu? tak tea nevim komu tady hráblo" řekla Lilly ů no to teda nějakej divnej! to je strašný ale to je jedno debi je on ne já!"
Nechaly sme to bejt a šli se naobědvat
Když už jsme měl skoro dojedený jídlo přošla Adriana..dneska byla nějaká jiná..tohle byl asi jedinej okamžik kdyse s ní dalo kominikovat .. " hlky berete že bysme si dneska večer udělali takovou mini pařbičku? jako já vy bryan patrik a chris.... "
"j oto bych brala aspoň to tady trošku ožije když je to tady furt o tom samim" řekla Lilly
" já bych to taky breala takže dneska večir?" domluvili sme se a Adriana odešla..po chvilce jsme slyšely jak Adriana vlá "lillyyyy"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama