Napísejte Komentář a napíšu i já vám=))

17.díl 2série Maškarní

15. června 2008 v 16:39 | Dadulka
"ježiši co se jí stalo" vyjekla sem když Chris přiletěl a mluvil jako kdyby Lilly byla už po smrti.. " Ona si asi zlomila nohu nebo co.." řek a koukal jako kdyby byla třetí světová... " bože ty seš ale vůl.. na zlomenou nohu s eneumírá !! tos jí nemoh aspoň vzít sem??" řekla sem mu.. " no já nemoh protože nevim co s ní no.." Někdy si opravdu myslim že je ten Chris pěkný tele.. Lilly sme potom vzali do nemocnice a tam nám doktor řek že noha zlomená není že to bude dobrý.. no tak sme zas ejeli zpátky...
Večer sem šla spát..zejtra je ten večírek,se na mě určitě budou všichni dívat jak na dementa...
Vnoci sem s eprobudila a šla se do kuchyně napít... u stolu seděla LIlly.
"ježiši čau co tady děláš takhle v noci?? sem se tě lekla!!" řekla sem Lilly a ta mi odpověděla " tak nemohla sem spát tak sem si sem sedla no.. a co tady děláš ty??" " já se du napí a zas du spát vtak dobrou !!" řekla sem " dobrou!!"
Vzala sem si džus a pak sem šla zase dál spát..
Ráno sem se probudila v 11 hodin.. konečně jeden den kdy nemusim napřednášku.
Vylezla sem ven z pokoje rozespalá a v pyžamu..ani sem se nenadála a Lilly mě odtáhla do svího pokoje.. " prosimtě co děláš?? " řekla sem překvapeně.." no já jen že dneska je ten karneval a že byxsme se měli připravovat už teď pak to akorát nestihnem!!" ježiši ta Lilly je teda šílená člověk se vzbudí a už aby s epřevlíkal do oblečení který by na sobě neměl radši ani minutu! " no jo tak dobře.." přikývla sem !
Oblíkla sem na sebe ty šaty a šla se naůlíčit..stejně tak i Lilly
Večer sme vypadaly takhle.. no prostě šílenost nad všechny šílenosti..teď sem začla přemejšlet kdo vypadá hůř jestli já nebo Lilly ta maska na tom ksichtě co má .. to je strašný taky! =oD
Jako skoro poslední odcházela z kolejeAdriana ostatní už byli na karnevale..se divim že na ní Bryan nepočkal..
My dvě sme zatim ještě seděli u televize.... Najendou m ipřišla SMS od patrika a bylo vní: čau sandro,Doufám že přídeš na ten karneval já už tady čekám a ty nikde... zajímáý mě jak budeš vypadat =oD já vypadám jak totální vůl to je ale ejdno tak papapa a doufám že dorazíš!!
Tak sme teda vyrazili ...
Když sme tam vlezly nevěřila sem co tam je lidí... ne jenom u toho stolu ale všude okolo bylo lidí jak nas*áno!! =o) zajímalo by mě jak tady mám najít Patrika..
" ježiš tak teď mě teda fakt zajímá jak tady mám najít patrika... " řekla sem Lilly " A já ho vidim koukni!!"
Otočila sem se a až na druhý straně v rohu na křesle seděl Patrik. .. No musim říct že taky nevypadal zrovna nejlíp v tý masce =oDD
Přišla sem k němu on vstal a řek mi " čau.." " Ahoj... no řekni že vypadám jak debil" neodpustila sem se ho zeptat na to o čem melu furt! " no cxo.. není to tak strašný se koukni namě aspoň že áš krátkou sukni" řek Patrik " " ježiši... no a jak dlouho tady čekáš??" zeptala sem se ho..
Najedno use k nám přivalil Chris " čauky lidi... ty vole ani nevíte jaký m ije vedro.." prohodil a zas eodešel.. nojo... je nějakej šílenej poslední dobou.. Potom sme tam ještě dlouho různě vyváděli atak.. prostě to byla prča!
Když už mě to tam přestávalo bavit a byla už tam fakt docela nuda tak sem si sedla do křesla...
Zachvíli zamnou přišel Patrik a řek " koukám že tě to tady už moc neba co?? co bys řekla na.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama