Napísejte Komentář a napíšu i já vám=))

16.díl 2série co je s Lilly?

15. června 2008 v 16:32 | Dadulka
Lilly se přiřítila zamnou a řekla " Sandro.. pořídila sem si masku ze stejnýho animovanýho filmu jako ty.." "oo bože to ji snad ani nechci vidět!!" řekla sem protože vždycky když Lilly sežene nějakou masku tak je to teda pěkně ujetý!!" co je stebou sakra??"Zeptala se a dělala uraženou " ale nic.. jenom si prostě připadám jak patrikův majetekk se nemůžu bavit s žádnym klukem.. " " hahaha tak to máš blbí.. "řekla škodolibě " jenže já mu to nechci řikat jako aby se neurazil.."stěžovala sem si Lilly která samozřejmě myslela jen na masky! " ty jo chtěla bych mít problémy jako ty!!" " a jaký máš problémy ty?? to že sháníš masky??to sou problémy teda!" " tak co?! je to už zejtra!!" " tak co ale řešíš masky už máme tak je to jedno!! a já si pudu dopsat semsestrálku!! ještě jí nemám hotovou" " jo já taky!"
Po tom cfo sem si taky trošku pokecala s Lilly sem šla psát práci.. teda trvá m ito pěkně dlouho!! ale napsat to musim jinak proletim a budu muset dělat zkoušku znova..
Lilly vytáhla z knihovny knížku a šla se učit.. podle mě to nebylo niuc k učení! byla to určitě nějaká normální knížka . a Lilly jen dělala že se učí to jí náramně jde!!
Když sem dodělala semestrálku a chtěla se jít taky učit Lilly vstala a začla mi líčit něco o nějakym jejim bratrancovi .. " Jo ještě sem ti chtěla říct, že přijede můj bratranec.. je to obchodník a te´d bude tady někde poblíž tak se zamnou přijede podivat.. byl i v zahraničí!! " řekla a byla nadšená jak kdyby měl za ní přijet santa nebo co! =oD " no a koli kmu je?? " řekla sem jenom aby nenastalo to trapný ticho! " no.. 32 mu je!! nebo možná 33 nevim kolik přesně!!takže je o 8 nebo 9 let starší než ty co?! já teda moc počtat neumim.." řekla.. to je teda dobrý že neumí počítat řekla sem si pro sebe.. " hm.. jo no." řekla sem jenim abych ji uklidnila samotný se m ito nechtělo počítat! " a Lilly já pudu na přednášku zachvíli jo!!"
Lilly se pak šla ještě učit..si myslí že sem neviděla že čumí na telku?? =oDD
Já sem potom pomalu šla na tu otravnou přednášku!!
Když sem se už konečně vracela všimla sem si že přededveřma stojí Patrik..
" jé ahoj co tady děláš " řekla sem mu " čau taky sem se rozhod že se tady za tebou zastavim.." " jo dobrý po´d dovnitř.." řekla sem " jo hele a kdes byla?? přišel sem a nikde nikdo!!" řek podezíravě jako kdybych byla někde s nějakym chlapem nebo co. .tohlecto mi začíná fakt líst na nervy!! " víš kde sem byla!! na PŘEDNÁŠCE!!" zařvala sem protože sem se naštvala.. " promiń ale no to je jedno.." řekla sem a pak sme šli dovnitř
Vevnitř sme si sedli na gauč a povidali sme si " Tak co Sandro? máš masku?? " " jo ale ani radši nechtěj vidět jakou!! tu vybírala Lilly a je to snad ta nejtrapnější maska co sem viděla.." řekla sem a začla sem se mát." no jo to mě masku taky vybíral kámoš a nechce mi říct jakou!! prej ať se nechám překvapit tak kdybych vypadal jako debil tak s enelkni!" řek Patrik " to je vpoho... "
Patrik se ke mě přisunul a..
najednou se rozletěli dveře ve kterejch stála vytlemená adriana. " čusky,nerušim že ne.. mě si nevšímejte já si tady sednu a budu pozorovat." řekla Adriana.. ty jo ona je snad zhulená nebo co.. ona je vytlemená.. jak nikdy!
Na to jak řekla že si sedne a bude pozorovat sem se zvedla a řekla.. " Jak myslíš to pozorovat?? " " nijak.. jen si tady sednu a budu se tady nudit!" řekla Adriana a měla furt tak vytlemenej ksicht! " to se nemůžeš jít nudit do svího pokoje??" řekla sem ještě mile.. " neee..ně se tady líbíí " řekla nadšeně jak kdybysme ji měli rádi nebo co.. " tak si tady buď my totiž deme!"
pak se zvednul i Patrik ..a řek Adrianě. " hele jestli chceš bejt vtěrka tak si bu´d ale vtírej se třeba k Bryanovi.. no vlastně to už se ti povedlo ale to je ejndo hlavně se nevtírej k nám jasný?!"
najendou přiletěl Chris a úplně vyšiloval " ježiši ona Lilly.." řek a byl úplně vyděšenej. " co je s ní??"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama