Napísejte Komentář a napíšu i já vám=))

13.díl 2série pomoc gorila

15. června 2008 v 16:04 | Dadulka
Vyletěla sem z gauče šílenou rychlostí a běžela k Adrianě
"To je moje semestrálka ty pizdo" zařvala sem na ní protože ona jí právě smazala.. " .. hm.. možná tvoje..ale byla!" řekla a začlase tlemit! já sem jí vzala za ramena a strhla sem já na zem ... " au..zařvala..." " jo? jenom au jo?? tak to je to bude bolet ještě víc.." začli sme se tam rvát
Zre začátku sem se nemohla bránit ta blbka mě držela za hlavu a náramě se vyžívala v tom že s ní nemůžu hejbat--máchala sem okolo sebe rukama jak kdybych chtěla plavat.. " Hele tady bazén není mrňousi!" řekla a začla se tlemit.. " pusť mě ty pipino blbá jedna krávo idiotská!" přestala sem se ovládat a začla sem jí sprostě nadávat..
Pak sem wse konečně vysvobodila a začola máchat rukama před jejim ksichte.. " blboune!! kdo ti dovolil to mazta? seš blbá ne?" .... řvala sem na Adrianu.. " ale..nechtoho já si můžu mazat co chci!! " " to teda nemůžeš štětko!" Adriana se teda nakonec taky rozhodla nadávat sprostě.. " Hele ty krávo jedna koukej přestat tady šaškovat s těma tvejma výrůstkama kterejm řikáš ruce a přestaň prudit!" " to teda nepřestanu..aaaaaaaa uty krávo co mě koušeš do ruky?" zařvala sem.. " coby? máš mě nechat a nekousala bych!!" Takhle sme se rvali ještě dlouho ..
" no, a že teď vim co uvidíš na levý voko?? jestli ne tak si toho voka užij protože se ti ho snažim vyškrábat!!" začla sem vyvádět.. " hele nech toho jo? beztak bych tu práci smazala tak nevim co šílíš!a nech mě můj obličej ještě mě rozmažeš make up! " " to je ejndo klidně vezmu rtěnku a pomatlám ti tvůj už stejně hnusnej a zmalovanej ksicht!" Patrik nás tam sledoval a náramě se bavil.. já se teda moc enbavila!!to budu psát zase celou věčnost!
konečně sme se domlátily... jau ty ...ty... pí..." " hele klidni se jo!" " tohle ti nedaruju ebile!! nazdar!
" řekla Adriana a odešla..
" Hele Sandro já už pudu je půl jedný ráno du na přednášku tak se pudu vyspat tak promiň zejtra pudem do toho kina jo?? tak čau " řek Patrik a taky odešel
Když patrik odešel hned přišla Lilly " Hele Sandro za co deš??" zeptala se mě.. " co zas?? kam?? kdy?? co??" nevěděla sem o co de " no na ten večírek je to maškarní.." " jo maškarní..to já znám nezapoměň mi přitáhnout oblek krávy!!" " coje,? jaký krávy?? to je ale maškarní" zeptala se mě udiveně Lilly " ale nic.. "
pak sem šla spát .. i když zejtra na přednášku nemusim tak sem šla..
Ráno sem se probudila a jen sem vylezla tak najednou se odněkud zvenku vyřítil Chris a ječel .. " už to mám pudu za gorilu!!" " co vyšiluješ??" zeptala sem se ho" " no nato maškarní pudu za gorilu.. " " oo bože.. tady už není nikdo normální!" Jak Lilly tak Chris dokáali až do večera mlít o tom párty..
Když už se blížil večer šla sem se upravit .. nepotřebuj uaby každej viděl že mě někdo zmlátil!
pak sem se ještě převlíkla .. poslední dobou sem nějak ujetá na šaty..ale co to je jedno ne?
Vylezla sem z pokoje a za dveřma sem viděla patrika.. asi zrovna přišel ..
Ale čeho sem si jetšě všimla byl Chris.. Toho ten večírek nějak vzal nebo co .. zdál s emi jak kdyby byl nějakej zdrogovanej.. stál u ledničky a zpíval " teď královnou sem jááááá " dělal u to´ho takoví podivuhodný pohyby že tomu se nedalo nesmát!!
Vyšla sem za Patrikem ven aniž bych si víc všímala Chrise.. " ahoj " " čau miláčku " řek mi .. " jo hele mám dotaz " řek ještě " jakej??" " no.. ten jeho zpěv se nedal přeslechnout.. to je to gay nebo co .. si myslí že je kleopatra??" začal se smát.. "co já vim.. je nějakej divnej nejdřiv řiká že na ten večírek pude za gorilu a teď tohle.. " " to je jedno tak radši už pudem..
Konečně sme vyrazili .. ještě sme chvíli když sme byli před kolejí slyšeli Chrisův zpěv. . " ty jo von to zná snad celý..ů řek patrik a oba sme se začli smát....
Když mě pozval do toho kina hned mi bylo jasný proč tam chce jít... Furt se na mě lepil a tak . .ale já sem s tim počítala..kvůli tomu sem tam šla!=o)Takže z filmu sme ani jeden nic neměli.... aleto je ejdno stejně to byla kravina!
Když sem přišla z kina myslela sem si že mě klepne.. ve dveřích sem dostala šok z Chrise.. promenádoval se po koleji ve svim kostýmu tý pitomí gorily..
" ježiš co tady děláš? sou 2 hodiny ráno .. " řekla sem. ani nevim kde sem se zdržela tak dlouho! " spíš co si dělala ty tak dlouhovenku ne?? já si skoušim svůj novej kostým líbí??" " až na to že v něm vypadáš jak tlustá bečka s holou prdelí ... " " no dovol.." řekl Chris
Chris pak odešel do kuchyně... Najendou sem slyšela jak Adriana a Chris šíleně ječej..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama