Napísejte Komentář a napíšu i já vám=))

12.díl 2série Adriana musí pryč

15. června 2008 v 15:50 | Dadulka
Viděla sem právě Bryna.. u stolu nejblíž ktomu našemu se cpalo tohle prase.... napadlo mě že něco skusim..schválně co bude dělat...
Schválně sem se postavila blízko k jeho stolu.. a začla sem se tam líbat s Patrikem... patrik teda nejdřiv nevěděl co vyvádim.. ale potom už mu to bylo jedno...
Bryan se hned zvednul a tak divně si začal Patrika prohlížet..... " co ty seš zač? tebe neznám.." řek Bryan .. " a copak mě musíš znát?? " zeptal se udiveně protože nejspíš ani neví že já a Bryan se známe.. " já jen že se líbeš se Sandrou.." musela sem zadržet smích..ten rozhovor.. co m uje vůbec do toho.. " já se tady můžu líbat s jakou holkou chci do toho ti nic není a nemenuješ ty se náhodou Leošek?? to jméno by se na tebe náramně hodilo..." " ne to teda nejsem menuju se Bryan a Sandra byla moje holka!" řek naštvaně Bryan.. nevim proč ho to štvalo..ale to je jedno.. Patrik potom prohodil.." no vidíš byla... a te´d je to moje holka.." já sem koukala co zase kecá za kraviny...
Když Bryan odešel Patrik mě chytil za ruce a řek " Sandro já vim že se známe od včerejška...ale... " " co prosimtě?," " no nechtěla bys semnou chodit?" Sem taková že já neumim do očí říct ne.. takže sem nakonec řekla že jo ... já sem blbá.. co když je to jen nějakej debil??
U stolu v rohu kavárny..sem si všimla.... no jasný.. je to Jess... díky ní sem teď tady kde sem a s timhle klukem.. protože ta kdyby mě úplně nezměnila..tak se furt ta brejlatá šereda ....
Přišla zamnou a řekla.. " no teda Sandro.. sem nevěřila že tě tady uvidim..a ještě s jinym klukem než s Bryane.. vy už spolu nejste nebo on o tomhle neví!!" řekla Jess ale byla vidět že to myslí ze srandy!!
" no dovol.. si myslíš že bych podváděla svího kluka,? tak je jasný že když tady sem s Patrikem tak nechodim s Bryanem já nejsem štětka jako Karin..."
" Takže už ne Bryan jo? sem to věděla... Sindy si na něj taky často stěžovala.. tak to musim říct klukům... my sme totiž nikdo kromě tebe a bryana nešli na vejšku tak se vídáme..ale ty nám chybíš..." připoměla mi taky ostatní...
" tak jim vyřiď že je všechny pozdravuju.... teda.Karin ne!" řekla sem se smíchem!!
"Hele Sandro nemáš na tváři modřinu?" zeptala śem mě Jess...
" to se ti asi jenom zdálo.." snažila sem se jí ujistit...
" nene já vidim modřinu.. zamaskovanou makeupem!!" řekla naproto přesvědčená jess
" no dobře.. to mi udělal Bryan.. " řekla sem a čekala na její reakci
" cože??? co si ten debil o sobě myslí?? tohleto sem si o něm teda nemyslela!! to je takovej idiot!!" začla nadávat Jessica...
" to je ejdno už je to pár dní.."
" to je ejdno.. kvůli tomu ste se rozešli??" ptala se naštvaně Jess jako kdybych se měla podřídit nějakýmu výslechu či co...
" ne.. my sme se rozešli kvůli Adrianě..." řekla sem..
" takže zase za to může Bryan... " zařvala Jessica..
Všichni vkavárně na nás blbě čuměli.... pak se konečně uklidnila!
Patrik se pak taky pozval.." no jo holky nebudu vás rušit koukám že si toho máte ještě co říct.. ne že bych tady s váma nechtěl zůstat ale.. mám ještě jeden nějakej pohovor.. tak zatim!!"
Patrik pak odešel
Jessica pak pokračovala a vyprávěla teď o ostatních..
" no hele představ si že Dick chodí s nějakou tupkou.. " řekla a strašně se u toho tlemila..
" to je jedno ne?? " " to jo.. ale ona ej fakt úplně blbá no to je ejdno.. Karin se včera smekla p opsím hovně!!" řekla znova jess a zase se začla ščíleně tlemit.. " tak to je prdel!§ Karin se smekla po psim hovně... to bych chtěka vidět.. bych pod ní hodila ještě třeba plnej trakař hoven... aby mělapořádnej trapas... jo víš že její sestřenioce bydlí semnou na koleji.. a právě ta chodí s Bryanem..." " cože??? ty vogo mám nový drby.. máš ještě něco??" " ne nemam ..."
" nejdeš na koelj?, bych se podivala na ostatní .. a tak .. víš.. na tom večírku co ste tam měli jestli se tomu dá řikat večírek a ne ztrapňovací večer tak sem se tam dcela skámošila s Lilly.. a to tam žádná Adriana nebyla.." řekla " no.. nebyla svatej gary.. on odešel no.. " " aha tak to jo.. "
Na koleji zase nikdo nebyl.. kam všichni choděj to nevim.. Lilly neměla mít přednášku nebo tak něco ne?? řikala sem si.. když teda nikdo tam nebyl tak sme si sedli a šli si zahrát šachy.... já je ani pořádně neumim ale to je ejdno.. s kámoškou se vždycky hraje všechno dobře!! " ale jáááááá mám bílí jasný?!" zamluvila si Jess figurky.." " to teda ne ty mám já.. když už se dostaneme k hraní šach tak vždycky začínáš ... " " no právě.. " začl isme se handrkovat o bílí figurky..
pak sme konečně začli hrát.. já sem vybojovala pro sebe bílí figurky..ale musim přiznat že to byla fuška ... =oDD Když sme rozestavěly figurky promluvila jess " hele když já to trochu ....trochu moc pozapoměla.." " to je ejndo já taky!"
Zachvíli vrazila do dveří Lilly.. "heeeeeeej Sando... sandro.." křičela.. " co vyvádíš?? hoří ti u prdele bo co?," " ale ne.. jen jestli taky pudeš na ten večírek..... " zeptala se mě.. " jakej večírek?? já o ničem takovim nevim.. " " dou tam všichni co sem choděj na vejšku... pudeš??" koukala na mě smutnejma vočima.. " tak jo!!... "
Pak si Lilly všimla jess .. " jé čau. co ty tady??" zepotala se jí Lilly " no j ásem se sem přišla podivat a pozbírat nový drby a tak .. "
Takhle tam stihly pomluvit snad i lidi který neznaj.. a Jess pak odešla..
Zachvíli zazvonil telefon.. volal Patrik .. " ahoj.. Nepudeš do kina zejtra?? a ještě mě napadlo .. že bysme mohli zajít třeba na koupaliště?? je teplo tak co.. " Ty jo ten plánuje jak šílenej.. co kdybych nechtěla ít?? vsadim se že už koupi lístky do kina... " jo.. ráda... ale teď už musim končit pa.."
Večer mi zbyl čas na učení.... protože za asi tak měsíc a půl dśou závěrečný zkoučky tak semusim učit!!
Najednou sem ucejtila že mi okolo krku dal někdo ruku.. nejdřiv sem se lekla.. ale pak sem se otočila a řekla.. " ježiš Patriku co tady děláš??" " sem za tebou přišel! to s enesmí nebo co??"
Patrik si mě posadil na klín a dal mi pusu.... zachvíli sem slyšela že někdo otevřel dveře.. podívala sem se a ..
V nioch stála Adriana.-. " ježiši ste enchutný vy dva... " řekla.. " hele já tu byla dřív než ty tak co máš zas eza kecy??" " ale nic.. jako bych tady nebyla..
Adriana šla na počítač já si ji přestala všímat.. pak sem se na ní otočila a zděšeně sem zařvala.. "ježiši co děláš??"
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama