Napísejte Komentář a napíšu i já vám=))

11.díl 2série Patrik

15. června 2008 v 15:40 | Dadulka
Vylezla sem teda z pokoje a uviděla sem Lilly s Chrisem jak si povídaj..shodou okolností vedli řeč zrovna o mě..
"Já si myslim že nespadla ze schodů...mysli msi že jí to udělal Bryan!!"řekla Lilly aniž by si mě všimla jak byla zažraná do rozhovoru
Pak se přidal Chris.. " tak jí to asi fakt udělal Bryan protože mě řekla že zakopla o kámen takže před nám něco tají!!"
" každopádně by neměla takoví mofřiny kdyby se natáhla na těch mini schodech nebo zakopla o kámen..já sem se jednou ve škole taky natáhla na schodech..na větších a takovejch modřin sem neměla!"
pak si mě ty dva teprve všimli..Chris někam odešel a já musela podstoupit Lillyin výslechu.
"Hele Sandro nevim co předemnou tajíš ale tohle nemá fakt cenu...já vim že ti to udělal Bryan!" řekla Lilly a podívala se na mě takovím docela naštvaným pohledem
" No tak dobře udělal mi to Bryan protože sem si zněj spolu stebou udělala srandu!!...zakázal mi to komukoliv říct.." odpověděla sem se smutným výrazem ve tváři.
"Tak pročs mi to neřekla nebo tomu idiotovi neudělala to co se mu právě chystám udělat já jen co se tady oběví!" odpověděla úplně namíchnutě Lilly.
Najednou se tam zničeho nic přiřítil úplně naštvanej Bryan a začal na mě řvát
" Ty blbko jedna co si to jako o sobě myslíš?? Snad sem ti něco řek??Opovaž se to ještě říct...nebo...." řval na mě Bryan
Lilly se rozhodla že se mě zastane.." Nebo co!!" zařvala na Bryana a kopla ho..
Lilly ho kopla přímo mezi nohy..Bryan začal strašně ječet.." aaaaaau ty svině..tos přehnala!!"
Po týhle menší aférce sem zalezla do svího pokoje a chystala se že někam vyrazim mezi lidi.....trvalo mi asi třičtvrtě hodiny než sem tunou makeupu dokázala schovat ty modřiny..vypadalo to celkem vpohodě..až na to že to zase bhem dne zmizí ..
pak sem se převlíkla do jinejch šatu.....ze začátku sem si myslela že na mě budou vypadat dobře ale ve finále sem si připadala v noch jako ropucha..páč mám ale za 3 hoďky přednášku a chtěla sem něco stihnout tak sem s nepřevlíkala...
zašla sem do nějaký malí kavárničky... je pravda že mezi lidi moc enchodim..te´d se to chystám změnit!!
U stolu naproti seděl mě docela simpatickej kluk..občas se na mě tak podíval... až potom řek..."taky sama?? po´d si sednout ke mě....tak pokecáme a tak.."
Ten kluk se hend semnou pustil do řeči... " ahoj... jak se jmenuješ? abyse se seznámily..já sem Patrik"
" No já sem Sandra....mí rodiče neměli nejspíš dobrý nápady že mi dal itohle jméno.." řekla sem...
"ale proč?? náhodou to jméno je hezký!!.a ještě něco sluší ti to!" začal mě zasypávat lichotkama..na koleji sem zrivna řikala že si v těch šatech připadám jak ropucha a on mi řekne že m ito sluší!
On se zachvíli zvednul a řek " promiň já nepočítal sem s tim že tě tady potkám a mohli bysme klidně kecat ještě dlouho ale já musim na přednášku!"
Já sem se zeda zvedla taky .. " jo dobrý stejně zachvíli taky musim jít na přednášku... "
"uvidíme se někdy ještě??" zeptal se mě s takovou jistotou v hlase Patrik.
" Jo ráda se někdy s tebou ještě sejdu.." V jeho přítomnosti mi bylo prostě líp..neměla sem takoví problémy jako na koleji!!
Nakonec sme si vyměnili telefoní čísla
Patrik potom odešel..já ještě nachvíli zůstala v kavárně protože sem měla ještě dost času ..
Sama sem tam strávila asi 10 minut..pak sem se začla nudit..vlastně nudila sem se už od patrikova odchodu...Musela sem o něm pořád přemýšlet..
o svim novim objevu sem hned musela informovat..no koho jinýho než mou nej kámošku...
" hele ty jo já mám takoví štěstí že sem šla mezi lidi!!"
" proč proboha?? " zeptala se udiveně Lilly
" potkala sem super kluka.."
"byla si tam s nim sotva půl hodiny a už je super?? no jak myslíš!" řekla s nedůvěrou Lilly
Asi tak po půl hodině sem vyrazila na další nudnou přednášku
Když sem přišla z přednášky byla celá kolej prázdná..zrovna dneska sou ty přednášky tak že tady budu sama.. Rozezvonil se telefon zvedla sem ho a k mému štěstí volal Patrik!! " ahoj Sandro." pozdravil mě mile " ahoj tak tys přeci jenom zavolal!" "Chci tě vidět... od tý doby co sem odešel z tý kavárny n tebe musim myslet!!nechceš se sejít??" nedokázala sem říct že nepřídu " jo ..ráda a kde??" " tak co třeba u rybníka..víš kde myslim... " Byl takovej rozhodnej... už z tý chvíle co sem ho viděla sem poznala že pro něj neexistuje slovo nevim! dohodli sme se na schůzce a kdy sse sejdem a položili sme oba telefon.
Přišla sem na místo kde sme se domluvili..Patrik už tam čekal kkdyž sem k němu přišla a pozdravila tak mě chytl za ruku a řek " ahoj.. sem rád žes přišla.. " Chvíli sme si tak povídali až se mě Patrik zeptal " nezajdem do kavárny?? co řikáš??"
Přikývla sem a tak sme šli do kavárny..
Sedli sme si a já hned zjistila že dobrá nálada která s Patrikem u mě převládala skončila protože sem viděla...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama