Napísejte Komentář a napíšu i já vám=))

10díl 2série Monokl

15. června 2008 v 15:34 | Dadulka
Vyšla sem z pokoje a tam stál Bryan....."ahoj Sandro" řek docela vklidu.... "čau co se děje??" on mi rychle odpověděl " potřebuj uabys semno uněkam šla.... " "ale dyť venku už je tma.." řekla sem "to je jedno ne??" odpověděl..
S bryanem sem odešla pryč..vůbec nechápu proč..
Došli sme kamsi do nějakýho lesa.." tak cos potřeboval?" zeptala sem se aniž bych čekala co řekne...." nic..jenom to že vim že za tu spoušť můžeš halvně ty...ale to je teď jedno" pak bylo chvíli ticho a pak Bryan řek " já Adrianu miluju ale..občas bych si chtěl taky trochu užít.." nevěřícně sem se ho zeptala " a co jí s tim??"
Bryan mě chtěl začít líbat..naštěstí sem se mu ještě ubránila.. " ježiš co děláš??pusť mě..seš úchylnej!!" To sem ještě nevěděla co bude dál..
Zničeho nic mi Bryan vrazil facku.. zaskočeně sem ze sebe vykoktala "c..co děláš??" "tak ty nechceš jo?? tady máš pár facek a jestli někomu řekneš co s etady dneska stalo...."
Když odešel neudržela sem se a rozrečela se... "co to jako mělo bejt?" řikala sem si a doufala že to bude dobrý...
Najednou se Bryan u mě zas eobjevil a začal na´mě řvát .." jenom abys nezapoměla tak jestli to někomu řekneš tak víš co udělám!!"
Tohle... řekl Bryan a pořádně mě zmlátil..nemohla sem se mu bránit protože nemám na něj dost síly....
Pak Bryan opravdu odešel..zůstala sem tam stát a brečela..v duchu sem si řikala..jak m ito mohl udělat??chodila sem s nim tak dlouho...to je snad jenom zlej sen..kéž bych se teď probudila...
Sen to ale opravdu nebyl...Zachvíli začlo pršet a tak sem odcházela zpátky na kolej...
Na koleji sem rychle odešla do svího pokoje aby mě nikdo neviděl...
Zahcvíli do mího pokoje vtrhla Lilly.... "ježiši co se ti stalo " řekla zděšeně...
Nevěděla sem co jí mám odpovědět tak sem ze sebe rychle vyhrkla " j...já spadla ze schodů.." teprv pak sem si uvědomila že žádný pořádny schody tady nemáme.." z jakejch?? z těch mrňavejch??a to máš tolik modřin??" Nešlo už nic jinýho nakecat tak sem řekla " jo..z těhlech schodů..a já teď nemám čas na nějakej výslech!"
Když sem vylezla z pokoje hned si mě samozřejmě všimnul Chris.."bože Sandro co se ti stalo??" " nic...já sem spadla.." "kde??" zeptal se Chris.. ve zmatku sem mu odpověděla úplně něco jinýho než sem řekla Lilly " no..já zakopla o kámen!!" Chris mi nevěřil já bych taky někomu takovou kravinu nevěřila..." ježiš Sandro co kecáš??" " nekecám a nechte mě všichni už bejt!"
řekla sem že du chvíli na vzduch..a ať zamnou nikdo neleze že jich má mplný zuby..začla sem nadávat ani nevim proč..
Jen co sem za sebou zabouchla dveře objevil se u mě Bryan. " doufám žes jim nic neřekla.." řekl mi " ne..můžeš mě nechat bejt??"
Chtěla sem odejít ale ten úchylák na mě začal volat "hej počkej něco ti chci říct.."
" no co je?" zeptala sem se ho.. " no hele už sem ti řikal že Adrianu fakkt miluju ale sex a láska je něco jinýho.." "ježiš co já s tim furt??" Teď přestala pochybovat o tom že by Bryan byl normální!! protože m iodpověděl.." kdybych si s tebou občas mohl užít nechal bych tě bejt.." " no fuj.. "
Chtěla sem odejít ale Bryan mě chytil a začal na mě šahat a chtěl mě slíkat...
Teprv teď sem se odvážila taky něco říct.. " Sakra můžeš mě už nechat bejt??ty prase hnusný??" "a co se ti na tom nelíbí kotě??"
Rychels em zdrhla do pokoje a tam sem se zase rozbrečela... to nemůže bejt pravda... já už to tady nevydržim .... co mám dělat... řikala sem a přitom sem brečela... najedno usem něco slyšela..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama